Tüm Ayrıcalıklarımız
Rahat Etmeniz İçin
Stratejik Çözüm Ortağınız Parolapara,
Teknolojinin gelişmesi konvansiyonel
ticari modellerin sürdürülebilir
olmasını imkansız kılıyor.
Yenilikçi Anlayışımızla İşte bu Yüzden Buradayız…
Parolapara
Stratejik Çözüm Ortağınız
Tüm Banka ve taksit seçenekleri

Tüm Bankalar ve Taksit Seçenekleri

Özellikle internet üzerinden Ticari faaliyet gösteren işletmelerin ana sorunlarından birisi her banka ile ayrı ayrı pos anlaşması yapmak. Sadece anlaşma yapmak yeterli olmuyor, uygulanacak olan komisyon oranları ve ödeme vadeleri de işletmeler için ticaretlerini daha kazançlı ve sürdürülebilir hale getirebilmek için büyük önem taşıyor.

Bunun yanısıra işletmelerin her bankanın pos algoritmasını kendi sistemine entegre etmek için de bir teknik çalışma yapması mecburiyeti ve maliyeti doğuyor.

Parolapara, tüm bankaları ve tüm taksit seçeneklerini iş ortağının kullanımına sunan, kısa ödeme vadesi ve düşük vade farkı avantajlarını sunan, entegre edilmesi basit ve maliyetsiz stratejik iş ortağınızdır.

Güvenli Tahsilat

Özellikle internet üzerinden Ticari faaliyet gösteren işletmelerin ana sorunlarından birisi her banka ile ayrı ayrı pos anlaşması yapmak. Sadece anlaşma yapmak yeterli olmuyor, uygulanvacak olan komisyon oranları ve ödeme vadeleri de işletmeler için ticaretlerini daha kazançlı ve sürdürülebilir hale getirebilmek için büyük önem taşıyor.

Bunun yanısıra işletmelerin her bankanın pos algoritmasını kendi sistemine entegre etmek için de bir teknik çalışma yapması mecburiyeti ve maliyeti doğuyor.

Güvenli Tahsilat
Kolay Entegrasyon

Kolay Entegrasyon

İnternet platformları üzerinden ticaretini gerçekleştiren veya gerçekleştirmek isteyen işletmelerin en büyük sorunlarından birisi de yapacak oldukları teknik çalışmalarda kullanacakları kaynak kullanımı ve bu kaynağın işletmeye getireceği maliyet yükü.

Minimum maliyet ve en düşük teknik çalışmalar ile entegre edilebilen sistemler her zaman en çok tercih edilen sistemler olmalıdır. Bu sistemler işletmelere; zaman, para ve hız kazandıran sistemlerdir.

Parolapara, dakikalar içerisinde sisteminize entegre edilebilen, bir sisteminiz olmasa dahi kullanabileceğiniz stratejik iş ortağınızdır.

Çok Kanallı Çözümler

Teknolojinin gelişmesi, yaygınlaşması, sahip olma maliyetlerindeki düşüşler, mobil teknolojinin yükselişi işletmelerin müşterilerine ulaşmasını daha hızlı ve kolay hale getiriyor.

İşletmeler teknoloji yatırımlarını yaparken müşterilerinin tercihlerini, imkanlarını ve alışkanlıklarını destekleyen çözümleri seçmeleri ticaretlerinin devamlılığı anlamında çok büyük önem arz ediyor.

Parolapara, müşterilerinizin kullanabileceği tüm teknolojik altyapılar ile uyumlu çalışan stratejik iş ortağınızdır.
Çok Kanallı Çözümler

Hemen Bize Katıl
Parola Kart Ayrıcalıkların Faydalan

Konuya Uygun bilgilendirici Açıklama ve
Profesyonel İçerik Gelecek

7/24 İnteraktif Yapı

7/24 İnteraktif Yapı

İnternet platformları üzerinden gerçekleşen ticaretlerde en önemli konulardan birisi de iş ortağınızın sorularınıza ne kadar hızlı yanıt verebildiği, gerek sizin gerekse de müşterilerinizin sorunlarınızı ne kadar hızlı çözebildiğidir.

Ayrıca İş ortağınız kendisi ile iletişim kurmanız için hangi iletişim kanallarını destekliyor, verdiği hizmetin kapsamı nedir, hizmeti hangi zaman dilimlerinde veriyor, sorunlarınıza çözüm üretecek ekip konusuna ne kadar hakim gibi konular müşterilerinize verdiğiniz hizmetin kalitesini direk etkileyen konulardır.

Parolapara, istediğiniz iletişim kanalı üzerinden 7 gün 24 saat kesintisiz olarak ulaşabileceğiniz, konusunda deneyimli ekibi ile size çözümler üreten stratejik iş ortağınızdır.

Her Gün Ödeme, Her gün Tahsilat

Nakit akış döngüsünün çok hassas olduğu günümüzde işletmelerin her an ticaret yapabilmeleri, müşterilerinden 7 gün 24 saat ödeme alabilmeleri büyük önem arz ediyor.

Aynı şekilde işletmenin müşterisinden gerçekleştirdiği tahsilatın da bir an önce işletme hesaplarına gelmesi ve bu tahsilatların tekrar yatırımlara dönüşmesi ticaretin devamlılığı için ayrı bir önemli faktör. Bu döngüyü kurgulayamayan veya döngüdeki vadeleri kısa tutamayan işletmelerin finansal sıkıntılar yaşaması kaçınılmaz hale geliyor.

Parolapara, ticaretinizin 7 gün 24 saat devam etmesini sağlayan, müşterilerinizden yaptığınız tahsilatları en kısa sürede işletme hesabınıza aktaran stratejik iş ortağınızdır...
Her Gün Ödeme, Her Gün Tahsilat
Her Şey Çok Net

Parola Kokpit ile Her Şey Net

Günümüzde ticareti doğru platformlarda, doğru ürünler ile ve doğru zamanda, doğru Müşteri segmentleri ile yapmak kadar doğru Finans yönetimi ile işletmenin nakit akış dengesini de sağlıklı yürütebilmek büyük önem taşıyor.

Müşteri segmentinizi demografik olarak; hangi zaman diliminde alışveriş yapıyor, hangi ürünleri tercih ediyor, hangi banka kartlarını kullanıyor, hesabınızda şu anda ne kadar gelir oluşmuş, hangi vadede ne kadar ödeme hesabınıza yatacak verilerini analiz etmeniz gerekiyor.

Parolapara Kokpit sayesinde tüm finansal süreçlerinizi en net şekilde size sunan, nakit akış tablolarınızı ve yatırımlarınızı buna göre planlamanızı sağlayan stratejik iş ortağınızdır.

Düşük Komisyon Oranları Ve Ücretler

Giderlerin yüksek, kar marjlarının düşük olduğu günümüzde ticaretin daha karlı ve sürdürülebilir olabilmesi için maliyetlerin en alt seviyelerde gerçekleşmesi önemli bir parametre.

Bunu sağlayabilmek için gerek ürün gerekse de iş ortaklığı anlamında doğru seçimlerin yapılması gerekiyor. Seçtiğiniz iş ortağından aldığınız hizmet eğer gider kalemlerinizde büyük paylar oluşturuyorsa veya devamlı beklenmedik maliyetler önünüze çıkıyorsa seçimlerinizi tekrar gözden geçirme zamanı gelmiş demektir.

Parolapara, size en düşük maliyetler ile hizmet vermek için kurulmuş, karşınıza hiçbir zaman sürpriz maliyetler çıkartmayan, ticaretinize ve finansal yapınıza katkı sağlayan stratejik iş ortağınızdır.
Her Neredeyse Her Şey Ücretsiz