Paranı Sen Yönet
İstediğin Zaman İstediğin Şekilde
Harcama Yap!

Parolapara ile nerede olursan ol
hep kendini güvende hisset!

Hesap Aç

Her Şey Otomatik Ama Tüm Kontrol Sizde

Kokpit tüm finansal süreçlerinizi en net şekilde size sunar,
nakit akış tablolarınızı ve yatırımlarınızı buna göre planlamanızı sağlar.

Parola Kokpit
Parola Kokpit

Günümüzde ticareti doğru platformlarda, doğru ürünler ile doğru zamanda, doğru müşteri segmentleri ile yapmak kadar doğru Finans yönetimi ile işletmenin nakit akış dengesini de sağlıklı yürütebilmek büyük önem taşıyor.

Müşteri segmentinizi demografik olarak; hangi zaman diliminde alışveriş yapıyor, hangi ürünleri tercih ediyor, hangi banka kartlarını kullanıyor, hesabınızda şu anda ne kadar gelir oluşmuş, hangi vadede ödeme hesabınıza ne kadar yatacak verilerini analiz etmeniz gerekiyor.

Neden Parola Kokpit?

Anlık, Günlük, Haftalık, Aylık, Yıllık veya istediğin zaman dilimi analiz yapabilmen için Parola Kokpit yanında.

Geçmiş tahsilatlarına bakarak Parola Kokpit ile nakit akışını planlayabilirsin.

Müşteri kitleni, hangi bankayı ve hangi kartları kullandığını Kokpit ile takip edebilir, müşterilerine kampanyalar düzenleyip satışlarını arttırabilirsin.

Parola Kokpit Size Neler Sunar?

Tüm varlıklarını kontrol ederken, size tüm verileri sağlayan kokpit sayesinde tüm ödemelerini ve yatırımlarını rahatlıkla kontrol edebilirsin

Anlık, Günlük, Haftalık, Aylık, Yıllık veya istediğin zaman dilimi için analiz yapabilirsin Ne kadar tahsilat yaptın, ne kadarı hesabına transfer edildi kontrol edebilirsin Hangi frekansta hesabına ne kadar transfer yapılacak Müşterilerin hangi bankayı ve hangi taksit seçeneğini daha fazla tercih ediyor Hangi ilçe, şehir veya bölge daha fazla işlem gerçekleştiriyor Hangi saat aralığında veya gün daha fazla tahsilat gerçekleştiriyorsun Hangi banka veya taksit seçeneğinde ne kadar maliyetin oluyor Ortalama tahsilat frekansın ve tahsilat tutar aralığın ne kadar Geçmiş tahsilatlarına bakarak gelecek dönem için öngörü oluşturabilirsin.

Parolapara tam sana göre

Parolapara Tam Sana Göre

Bu ve bunun gibi daha birçok soru ve sorununuz varsa Parolapara tam size göre. Dakikalar içinde entegre olun, sorunuz da sorununuz da kalmasın.
Bize Katıl